Федерація Перукарського мистецтва

Організація об’єднує громадян, погляди яких ґрунтуються на сприянні розвитку перукарського мистецтва, підвищенню професійного рівня; приймає участь у наданні практичної допомоги у вирішенні питань забезпечення перукарських салонів сучасним обладнанням, інструментами, парфумами, новими технологіями, методами і прийомами, рекомендаціями кращих спеціалістів; проводить конкурси та фестивалі краси; проводить навчання і підвищення кваліфікації; сприяє розвиткові малого підприємництва в сфері перукарських послуг.

 
 

 

Провідні салони

Мережа перукарських салонів “Лонда” в м. Києві.

На кожного відвідувача чекає цілий фейєрверк несподіваних відкриттів. Майстри - стилісти запропонують неймовірні поєднання наймодніших відтінків фарби плюс новітні технології догляду за волоссям. У кожному клієнті майстер бачить насамперед особистість і робить її співзвучною з наймоднішими ідеями. Розкішна вечірня зачіска або коротка стрижка в стилі креатив - імідж буде вибраний з безперечним смаком.

Великий спектр перукарських послуг, послуг з манікюру та педикюру, нарощування нігтів, комп`ютерний підбір зачісок, догляд за обличчям по лінії “ Дермаджетікс”.

 
 

 

Конкурс “Майстер року”

В рамках фестивалю « Перукарська хвиля» щорічно проводяться престижні конкурси «Майстер року» ( перукарське мистецтво, манікюр, візаж). Це творче випробування для всіх учасників, безмежний політ фантазії та справжній професіоналізм майстрів, об`єктивність оцінювання якості робіт, однакові умови для втілення сміливих ідей.

 
 

Академія

Це можливість отримання найсвіжіших “родзинок” сучасної освіти в галузі перукарського мистецтва та декоративної косметики;

чудова нагода розвинути та проявити творчі здібності.

 
 

 

  © 2002 Londa Designed by "W studio"  

e-mail | вверх